O škole - Družina

Vychovatelky družina: Mgr. Ivana Ježková, Irena Štěrbová

Provoz družiny: Denně 6:15 - 7:15 hodin / 11:05 - 15:45 hodin

• Je určena pro děti 1. stupně

• Měsíční poplatek: 100,- Kč - splatné ve dvou splátkách, 500,- Kč za jedno pololetí

• č. účtu: 181 253 444/0300

• Provoz denně 6:15 - 7:15 hod. a 11:05 - 15:45 hod.

• Docházka zapsaných žáků je povinná, nepřítomnost musí být rodiči omluvena

• Žáci přicházejí do družiny v budově školy od 6:15 do 7:00 hod.

• Ze školní družiny odchází podle rozvrhu potvrzeném na zápisovém lístku, nepozději v 15:45 hod.

• Mimořádně lze žáka uvolnit na písemnou žádost rodičů předloženou předem

• Žák odchází ze školní družiny pouze s vědomím paní vychovatelky

Školní rok 2017 /2018

Pohádky

Žáčci se mohou ve školní družině věnovat celé řadě zajímavých činností. Jednou z nich jsou i různé soutěže. Zadání té poslední zní jednoduše - nakresli pohádkovou postavu. A mnozí se činí, aby jejich obrázek byl nejlepší!

Podzimní růže

Žáci společně se svými vychovatelkami vyrobili krásné růže z podzimních listů. Pro květiny pak nachystali půvabné vázičky. Květy v nich nyní zdobí stoly školní jídelny a nejen zkrášlují tamější prostředí, ale také připomínají, že podzim je v plném proudu!

Truhla plná tajemství - společná práce dětí ze školní družiny.

Šikulandy (děti ze 4. třídy, které navštěvují školní družinu) vytvořily truhlu a mladší děti ji naplnily přáníčky a dárkovými krabičkami. Co je uvnitř? To je tajemství... A truhla se svým tajemným obsahem putuje do Čestic na výtvarně - literární soutěž Čestický brambor. Letošním tématem této soutěže je samozřejmě Tajemství.

Telefon do družiny:  733 255 322