A.Vlasáková - 20                                   V.Novák - 22                         P.Hlava - 12

B.Kudějová - 17                                      Z.Pivnička - 20                     A.Pašavová - 11

A.Pánková - 17                                        A.Kruml - 19                          D.Hromek - 9

N.Švecová - 16                                           J.Dykun - 17                           F.Kříž - 9

T.Vodičková - 15                                       D.Grünert - 16                        P.Paroubková - 9

R.Kraupac - 15                                          V.Francová - 16                      J.Pajer - 9

T.Čapek - 14                                               P.Mašík - 15                           T.Polanka - 8

A.Hradecká - 13                    M.Bártík - 7

P.Pešek - 13

Úspěch našich  florbalistů

Ve středu 6. prosince se naši žáci zúčastnili okresních kol ve florbalu hochů a děvčat. Velmi úspěšné bylo družstvo dívek, které obsadilo v konkurenci 7 týmů krásné 2. místo.Družstvo tvořily tyto dívky: Vendula Zdráhalová, Majda Himmerová, Tereza Rejšková, Anna Křížová, Anastázie Pešková, Denisa Buchtová, Barbora Chvalová, Lucie Geirová.

V úterý 28.11. se žáci 1. stupně naší školy zúčastnili okresního florbalového turnaje ve Strakonicích. Tato soutěž probíhala ve 2 skupinách po 5 družstvech. Naši florbalisté pod vedením p. Michala Novotného vyhráli tři zápasy a pouze jeden prohráli. Tímto poměrem si zajistili velmi pěkné 2. místo ve skupině. Hráči: Matěj Kabele, Adam Rejšek, Jan Tomšovic, Matouš Petrášek, Jakub Vondráček, Otakar Buchta, Alžběta Fáberová, Jan Novotný, Jakub Kunzman.

Gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

ČESTICKÝ BRAMBOR 2017 - naši výherci

Také v letošním roce jsme se zúčastnili literárně výtvarné soutěže Čestický brambor - a opět uspěli!

pod vedením I.Štěrbové a I.Ježkové, vychovatelek ŠD

Výherci si přebrali ceny v Česticích a my jim gratulujeme!

Školní rok 2016/2017

Mladí zdravotníci soutěžili

Okresní kolo soutěže Hlídek mladých zdravotníků

a soutěže "Mladý záchranář - dokaž, že umíš"

Ve středu 3. 5. 2017 se žáci naší školy zúčastnili dvou soutěží na plaveckém stadionu ve Strakonicích.

Soutěže jsou každoročně pořádány Územním odborem Hasičského záchranného sboru Strakonice ve spolupráci s oblastním spolkem Českého červeného kříže.

Letos se nám podařilo získat cenné medaile.

Naši školu reprezentovala dvě družstva:

Katovice A ve složení: Vendula Zdráhalová, Kristýna Hošková, Anna Křížová, Tereza Rejšková a Sabina Tichá

Katovice B ve složení:  Hana Neumanová, Lucie Hradecká, Tomáš Böhm, Eliška Lešková a Adéla Pánková

Markéta Vokáčová se zúčastnila soutěže jako figurantka

V okresním kole soutěže Hlídek mladých zdravotníků naše škola vyhrála.Družstvo Katovice B získalo putovní pohár a medaile.

Ve druhé soutěži Mladý záchranář – dokaž, že umíš  - se družstvo Katovice B umístilo na druhém místě. Opět jsme obdrželi medaile, ale pohár už u nás ve škole zůstane.

Ještě nás čeká krajské kolo soutěže HMZ, které se bude konat 30.května v Prachaticích.

Mladší děvčata, která soutěžila v této kategorii poprvé, získala 8. místo.

Mgr. Jiřina Böhmová

vedoucí zdravotnického kroužku.

G R A T U L U J E M E !

Fotbalový turnaj McDonald Cup

Ve středu 3.5. a ve čtvrtek 4.5. se konala ve Strakonicích okresní kola fotbalového turnaje McD Cup v kategoriích A a B.

V kategorii A (2. - 3. třída) jsme obsadili z 12 družstvech vynikající 2. místo.

Družstvo tvořili: Otakar Buchta, Matěj Kabele, Matouš Petrášek, Adam Rejšek, Jakub Vondrášek, Jan Tomšovic, Antonín Tomšovic, Matěj Kohout, Tomáš Kopp, Tomáš Prokop, Lukáš Zídek, Kubelák Radek a vedoucí týmu Josef Rejšek a Ivana Kadulová.

V kategorii B (4. - 5. třída) obsadili naši hoši ze 17 družstev krásné 5. místo.

Družstvo tvořili: Adam Bártík, Patrik Krejčí, František Němec, Jakub Novák, David Šmejkal, Petr Zídek, Lukáš Kodýdek, Matěj Kabele, Matouš Petrášek, Adam Rejšek a vedoucí týmu Richard Petrásek.

Velká gratulace všem žákům a jejich doprovodu!

Mgr. Pavel Kohout

Soutěž - Zahrada Jiřího Trnky

Žáci 6. a 9. ročníku se zúčastnili výtvarné soutěže, kterou vyhlásilo nakladatelství Trnka. Soutěž se vztahovala ke knize (filmu) Jiřího Trnky - ZAHRADA. Pořadatelé ocenili krásné obrázky našich dětí a my současně věříme, že mnozí žáci objevili jednu z kouzelných knih plnou dobrodružství a krásných obrázků. Na památku zaslali dětem pohádkové placky.

Okresní kolo v minikopané

Dne 21.4.2017 se konalo okresní kolo v minikopané. Turnaj byl uspořádán pro hochy 8. a 9. tříd. Akce se zúčastnilo 13 týmu. Naši hoši obsadili skvělé 3. místo. Gratulujeme!

Fotbalový tým tvořili: Adam Bártík, Petr Pešek, Adam Kruml, Pavel Hlava, Petr Mašík, Pavel Viktora, Jan Steiner, Jan Havelec, Marek Dohonyi, Michal Vachta a vedoucí týmu Pavel Kohout.

Okresní kolo přeboru jednotlivců v šachu ve Strakonicích

Po Velikonocích v úterý 18. dubna 2017 jsme se šesti žáky z naší školy jeli do Strakonic na okresní kolo jednotlivců v šachu. Tato soutěž se konala v DDM Na Ohradě. Jeli žáci: Vojtěch Novák, David Grünert (8.tř.), Lukáš a Tomáš Čapkovi (7.tř.), Helena Pákozdyová (6.tř.) a Jakub Novák (5.tř.). Doprovod dělal Miroslav Čapek. Po 8 kolech švýcarským systémem jsme dosáhli výborného úspěchu. Jakub Novák a David Grünert skončili ve svých kategoriích na 3. místě. Ostatní bojovali se zápalem a úspěchy se jistě dostaví.

Blahopřejeme našim šachistům.

Miroslav Čapek

Krajské kolo přeboru škol v šachu v Českých Budějovicích

Ve středu 5. dubna 2017 jsme jeli do Českých Budějovic na krajský přebor družstev škol v šachu do KD Slávie.

Jeli žáci: Vojtěch Novák, David Grünert (8.tř.), Lukáš a Tomáš Čapkovi (7.tř.) a Helena Pákozdyová (6. tř.). Další doprovod tvořil trenér Petr Kovář a Miroslav Čapek. Po bezproblémové cestě do Č.B. jsme začínali turnaj se zpožděním, ale po sedmi kolech švýcarským systémem jsme skončili na 7.místě z osmnácti týmů kategorie 6. - 9. tř. Pro náš tým to byl úspěch. Blahopřejeme našim šachistům a děkujeme trenérovi za jeho práci s žáky.