O škole - Úspěchy

Školní rok 2017/2018

Střípky evropských Vánoc - výtvarná soutěž

Ve výtvarné soutěži, které vyhlásilo Eurocentrum České Budějovice, se sešlo přes 500 prací ze základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií.

V kategoriiB (6. - 9. třída) získala zvláštní ocenění  Vendula Zdráhalová ze 7. třídy. Gratulujeme!

Úspěch našich  florbalistů

Ve středu 6. prosince se naši žáci zúčastnili okresních kol ve florbalu hochů a děvčat. Velmi úspěšné bylo družstvo dívek, které obsadilo v konkurenci 7 týmů krásné 2. místo.Družstvo tvořily tyto dívky: Vendula Zdráhalová, Majda Himmerová, Tereza Rejšková, Anna Křížová, Anastázie Pešková, Denisa Buchtová, Barbora Chvalová, Lucie Geirová.

V úterý 28.11. se žáci 1. stupně naší školy zúčastnili okresního florbalového turnaje ve Strakonicích. Tato soutěž probíhala ve 2 skupinách po 5 družstvech. Naši florbalisté pod vedením p. Michala Novotného vyhráli tři zápasy a pouze jeden prohráli. Tímto poměrem si zajistili velmi pěkné 2. místo ve skupině. Hráči: Matěj Kabele, Adam Rejšek, Jan Tomšovic, Matouš Petrášek, Jakub Vondráček, Otakar Buchta, Alžběta Fáberová, Jan Novotný, Jakub Kunzman.

Gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

ČESTICKÝ BRAMBOR 2017 - naši výherci

Také v letošním roce jsme se zúčastnili literárně výtvarné soutěže Čestický brambor - a opět uspěli!

Literární část

Anastázie Pešková - 6. třída - 1. místo - II. kategorie

Tomáš Martínek - 6. třída - 1. místo - II. kategorie

Barbora Chvalová - 6. třída - 2. místo - II. kategorie

pod vedením Mgr.I.Zetkové Jánské

Výtvarná část

Dominik Sůsa - 6. třída - 2. místo - II. kategorie

Václav Havelec - 7. třída - 2. místo - III. kategorie

pod vedením Mgr.R.Kostěnce

Kolektivní a prostorové práce

Kolektiv školní družiny - 1. místo - I. kategorie

pod vedením I.Štěrbové a I.Ježkové, vychovatelek ŠD

Výherci si přebrali ceny v Česticích a my jim gratulujeme!