O škole - Úspěchy

Školní rok 2019/2020

Okresní kolo olympiády v chemii - 3. 3. 2020

V úterý 3. března proběhlo na Gymnáziu ve Strakonicích okresní kolo olympiády v chemii . Celkem se zúčastnilo 17 soutěžících, za naši školu se umístili:

Václav Havelec (9.tř.) - 4. místo

Markéta Vokáčová (9.tř.) - 12. místo

Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Na soutěž je připravovala paní učitelka O. Kopecká.

Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce - 19.2.2020

Ve středu 19. února proběhlo v DDM Strakonice okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Za naši školu se umístily:

Tiffany Kiššová (6.A) - 11. - 12. místo z celkem 13

Nela Vavříková (9.tř.) - 6. místo z celkem 14

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší školy. Na soutěž ji připravovala paní učitelka J. Böhmová.

Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce - kategorie II. A - 11.2.2020

V úterý 11. února proběhlo v DDM Strakonice okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce. Celkem se zúčastnilo 14 soutěžících, za naši školu se umístila:

Andrea Vachtová (9.tř.) - 9. místo

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší školy. Na soutěž ji připravovala paní učitelka E. Klasová.

Okresní kolo olympiády v matematice - 29. 1. 2020

Ve středu 29. ledna proběhlo v DDM Strakonice okresní kolo olympiády v matematice . Celkem se zúčastnilo 18 soutěžících, za naši školu se umístila:

Justýna Šilhanová (9.tř.) - 6. - 8. místo

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší školy. Na soutěž ji připravoval pan učitel R. Petrásek.

Okresní kolo olympiády v českém jazyce - 23. 1. 2020

Ve čtvrtek 23. ledna proběhlo v DDM Strakonice okresní kolo olympiády v českém jazyce . Celkem se zúčastnilo 29 soutěžících, za naši školu se umístily:

Vendula Zdráhalová (9.tř.) - 13. místo

Justýna Šilhanová (9.tř.) - 15. místo

Dívkám blahopřejeme a děkujeme jim za reprezentaci naší školy. Na soutěž je připravoval pan učitel R. Kostěnec.

Okresní kolo dějepisné olympiády - 16. 1. 2020

Ve čtvrtek 16. ledna proběhlo v DDM Strakonice okresní kolo dějepisné olympiády na téma Dlouhé století se loučí (1880-1920). Celkem se zúčastnilo 28 soutěžících, za naši školu se umístily:

Vendula Zdráhalová (9.tř.) - 14. místo (úspěšný řešitel)

Andrea Vachtová (9.tř.) - 21. místo

Dívkám blahopřejeme a děkujeme jim za reprezentaci naší školy. Na soutěž je připravovala paní učitelka I. Zetková Jánská.

Florbal - krajské kolo - Sezimovo Ústí - 15. 1. 2020

Ve středu 15. ledna proběhlo v Sezimově Ústí krajské kolo ve florbalu. Za naši školu se zúčastnily dívky:

V. Zdráhalová

M. Himmerová

T. Rejšková

A. Křížová

A. Steinerová

V. Bláhová

A. Pešková

M. Pavlíková

L. Vlasáková

6. A

A. Fáberová

Naše družstvo skončilo celkově na 4. místě, což na jedné straně děvčata mrzelo, zejména prohra s Českými Budějovicemi, ale na druhé si cenila toho, že se jim podařilo do krajského kola probojovat. Tak snad jim příště bude štěstí více přát! Blahopřejeme k reprezentaci naší školy. Dívky na zápas doprovázela paní učitelka J. Tomšovicová.